Mieszkanie na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Srebrzyńska

4 pokoje
80.74 m²
8 298,24 zł/m2
1 piętro
HPK-MS-11172
Oblicz ratę kredytu

670 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty HPK-MS-11172
Powierzchnia 80,74 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 80,74 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 9,00 m²
Liczba pokoi 4
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana pustak
Opłaty w czynszu Części wspólne, CO, administracja, fundusz remontowy, monitoring, sprzątanie, Winda, woda ciepła, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników prąd
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 10
Garaż miejsce garażowe
Stan lokalu deweloperski
Mies. czynsz admin. 950 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Rok budowy 2025
Rodzaj kuchni oddzielna widna
Powierzchnia kuchni 11 m2
Liczba WC 2
Powierzchnia WC 3,5 m2
Maria Aleksandrowicz

Maria Aleksandrowicz

Nr licencji: 8137

Napisz wiadomość 83 Ofert

Opis nieruchomości

TYLKO W HOME PARK 
 

BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (obecnie 3 pokoje z oddzielną kuchnią, ale jest możliwość przywrócenia 4 pokoi) – osiedle Argentum, ul. Srebrzyńska, Łódź, tylko 5 minut od Manufaktury.
Idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2

 

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 80,74 m², położone na 1. piętrze z 10 w nowym apartamentowcu z 2025 roku. Lokalizacja blisko Manufaktury i budowanego centrum przesiadkowego łódzkiego metra.

Najważniejsze informacje: