HomePark Nieruchomości
Praca

1. Podanie danych osobowych jest niezbędne do:
a) ZAWARCIA I WYKONYWANIA UMÓW POŚREDNICTWA
Administrator danych osobowych przetwarza dane osobowe w celu wykonania umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
b) PREZENTACJI OFERT
Administrator danych osobowych przetwarza dane osobowe w celu przedstawienia ofert sprzedaży nieruchomości, zapewnienia wykonania umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Administrator danych osobowych przetwarza dane osobowe w celach marketingowych.
c) OFEROWANIA USŁUG FINANSOWANIA
Administrator danych osobowych przetwarza dane osobowe w celu wykonania umów pośrednictwa w zakupie nieruchomości w zakresie realizacji usług polegających na oferowaniu finansowania zakupu nieruchomości, w szczególności poprzez oferowanie usługi kredytowania.
2. Podanie danych osobowych wykorzystywanych na cele marketingowe jest dobrowolne.
3. Odbiorcami danych osobowych przetwarzanych przez firmę Home Park Nieruchomości są również inne podmioty niezbędne do przedstawienia ofert oraz wykonywania umów pośrednictwa w obszarze obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji (programy do obsługi biur nieruchomości, portale ogłoszeniowe,  inne osoby działające w imieniu firmy Home Park Nieruchomości)
4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizacji, jak również do ograniczenia danych osobowych. Ma Pani/Pan również prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania oraz do usunięcia danych osobowych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne i faktyczne.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez cały okres świadczenia usług objętych umową, jak również dane będą przechowywane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, w tym roszczeń podatkowych i cywilnych
6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu nadzoru gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
7.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw Trzecich, czyli poza obszar Unii Europejskiej, Islandii, Lichtensteinu oraz Norwegii.

Firma Home Park Nieruchomości poszukuje osób na stanowisko:

Agent Nieruchomości

(Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Asystent pośrednika w obrocie nieruchomościami)

 Miejsce pracy: Łódź i  województwo łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona jako Agent Nieruchomości będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • Pozyskiwanie klientów i kompleksową obsługę procesu transakcji
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Kreowanie własnego wizerunku, oraz budowanie marki Home Park

Wymagania:

  • Przedsiębiorczość, oraz nastawienie na rozwój zawodowy
  • Wysokie zaangażowanie, pracowitość
  • Samodzielność
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Doświadczenie w branży jak i licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • Bardzo konkurencyjne warunki wynagradzania oparte na systemie prowizyjnym
  • Pracę w młodym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie na umowę agencyjną lub umowę zlecenie

Zainteresowane i spełniające powyższe warunki osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@homepark.pl

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.  z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. Zm.)