HomePark Nieruchomości
O nas

Nie handlujemy nieruchomościami, pomagamy naszym Klientom spełniać marzenia.

Jesteśmy młodym, pełnym energii i zapału zespołem, którego pasją są nieruchomości. W zakresie Naszej działalności są transakcje kupna, sprzedaży, najmu oraz wynajmu różnych kategorii nieruchomości tj. mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz działek. Nasze biuro działa w oparciu o licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 8137 oraz posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. 

                                                     

Oferta biura Home Park Nieruchomości jest indywidualnie dopasowana do potrzeb Klienta, zgodnie z Jego wytycznymi i preferencjami. Naszą ofertę reklamujemy w kilkunastu portalach m.in. www.gratka.pl, www.otodom.pl, www.ofert.net, www.interia.pl, www.onet.pl, www.wp.pl, www.e-gospodarka.pl, www.allegro.pl oraz w prasie.

Zapewniamy Państwu pełną obsługę transakcji. Na każdym etapie współpracy służymy naszą pomocą, wiedzą i fachowością.  Dokładnie sprawdzamy stan prawny nieruchomości zapewniając bezpieczeństwo. Współpracujemy z radcami prawnymi, notariuszami, doradcami kredytowymi, ekspertami budowlanymi, rzeczoznawcami. Gromadzimy w Państwa imieniu dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.  

KUPUJESZ BEZPOŚREDNIO? - MAMY DLA CIEBIE NOWY RODZAJ USŁUGI - "KOT"

Zależy nam na tym , aby zapewnić Państwu jak największy komfort w trakcie całego procesu od momentu diagnozy potrzeb aż do finalizacji transakcji. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym sukcesem.