HomePark Nieruchomości
NASZ ZESPÓŁ

LICENCJONOWANI POŚREDNICY

 

  Aleksandrowicz Maria

  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Nr licencji 8137.

  Tel. 792 422 155

  m.aleksandrowicz@homepark.pl

 

 

  Kałębasiak Martyna

  Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Nr licencji 20783.

  Tel. 792 200 109

  m.kalebasiak@homepark.pl

 

 

 

 

DORADCY DS NIERUCHOMOŚCI

 

  Florczak Agata

  Doradca ds. Nieruchomości. Powiat Zgierski

  Tel. 733 480 620

  a.florczak@homepark.pl

 

 

 

 

  Mikuta Paulina

  Doradca ds. Nieruchomości

  Tel. 730 725 938

  p.mikuta@homepark.pl

 

 

 

 

 

  Prusicki Michał

  Doradca ds. Nieruchomości

  Tel. 733 060 757

  m.prusicki@homepark.pl

 

 

 

 

  Prawda Dagmara

  Doradca ds. Nieruchomości

  Tel. 535 019 375

  d.prawda@homepark.pl

 

 

  Smarzyk Ewelina

  Doradca ds. Nieruchomości

  Tel. 732 634 230

  e.smarzyk@homepark.pl

 

 

 

  Jakub Śmigiel

  Doradca ds. Nieruchomości

  Tel. 732 634 229

  j.smigiel@homepark.pl

 

 

 

 

 

 

ADMINISTRACJA

 

  Aleksandrowicz Michał

  Tel. 698 990 208

  michal.aleksandrowicz@homepark.pl

 

 

  Tadeusz Sokół

  Kierownik Biura
  Licencjonowany Zarządca Nieruchomościami. Nr licencji 10081

  Tel. 600 429 955
  t.sokol@homepark.pl